Nieuws

AlTHernatieve borrel: Schaatsen

Beste TH’ers,
Het is ijskoud buiten, frrreezing! Maar dat houdt de TH’ ers natuurlijk niet tegen om in beweging te blijven! Een beetje kou laten we ons niet door afschrikken. De volgende activiteit van de alTHernatieve borrel zal dan ook plaatsvinden op schaatsbaan in Kardinge.

Op 24 februari verzamelen we ons aan de voorkant van de Martinitoren, waar we om 19.30 uur vertrekken. Dan fietsen we samen naar Kardinge. Van 20.15 tot 21.15 kan iedereen zich daar uitleven op de ijsbaan.

Daarna fietsen we samen terug naar de Pintelier. Door de openingstijden van de ijsbaan begint de borrel in de Pintelier om 22:00 uur!!

Belangrijke info:
- Neem je eigen schaatsen mee. Heb je deze niet, dan kan je deze huren voor 6 euro bij Kardinge op eigen kosten.
- Neem je ACLO-kaart/studentenkaart en legitimatiebewijs i.v.m. studentenkorting.

Geef je uiterlijk vrijdag 20 januari op (i.v.m. reservering) via het facebook evenement of door een mail te sturen naar borrelcie@tandjehoger.com.
Tot dan!

Groeten van de borrelcie '14-'15

https://www.facebook.com/events/330589230466004/ 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren